FORUM NIECZYNNE

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REKRUTACJA » CHCESZ DOŁĄCZ DO NAS!!! WPISZ SIĘ TU!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!

REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
  
rudy
24.03.2008 21:11:45
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #87320
Od: 2008-3-24
Chce do wac dolaczyc bron bende mial dopiero w kwietniu wtedy najprawdopodobniej dopiero bende mial kase.
  
sebar13
30.03.2008 13:32:47
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #91358
Od: 2008-3-16
REKRUTUJEMY OD 12 LAT (rocznikowo) BEZ WYJĄTKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
DJ_Mauro
07.04.2008 09:04:14


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lublin

Posty: 6 #95918
Od: 2008-4-7
Witam. Chciałbym do was dołączyć. W maju kończę 14 lat(czyli rocznikowo jestem ok). Jak na razie to posiadam D-90F wella. Całkiem fajna broń. Strzelam z niej z kulek 0.12g i jak nie ma na dworze wiatru to jest całkiem celna.
_________________
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Dj-Mauro "Oczyść niewiernego. Spal heretyka. Zabij mutanta. Pij Nałęczowiankę."
  
tomek
28.04.2008 12:46:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 13 #106870
Od: 2008-4-28
Siema nazywam się Tomek i chciałbym do was dołączyć. Mam 13 lat. Spluwy jeszcze niemam. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej ulicy się znajdujecie i czy w Lublinie.
  
bidu
30.04.2008 10:45:50
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #108321
Od: 2008-3-16
w lublinie strzelamy sie koło pliszczyna najczęściej jak pada na osiedlu borek w turce
  
Ziperrr
19.05.2008 16:08:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #116996
Od: 2008-5-19
Siema!No to kiedy zbiórka jęzor.
  
bilon
28.06.2008 13:57:57
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #135513
Od: 2008-6-28
Też chcę do was dołączyć mam 13 lat (to chyba dobrze)
Wyposarzenie:
Broń główna - Sauer s92
Broń przyboczna - Planuję zakup gazowego Colt'a 1911
Mundur - BW flecktarn
Dane:
Podałem wesoły
  
adi
04.07.2008 23:20:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #137228
Od: 2008-7-4
chcę do was dołaczyć kiedy jest te spotkanie i gdzie?
  
Martin056
22.07.2008 22:39:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #141386
Od: 2008-7-22
Cześć wam. Chciałbym dołączyć do jakiejś organizacjii asg. Aby podjąć decyzję w sprawie wybrania waszej organizacjii chciałbym porozmawiać na GG, ustalić co i jak i ewentualnie zobaczyć jak wyglądają wasze spodkania. Miałem już doczynienia z airsoftem jednakże własnej broni nie posiadam. Jeżeli wasza organizacja mi się spodoba nawiążemy współpracę. Mieszkam w Lublinie. Moje GG: 1657019 Pozdrawiam użytkowników.
Martin056
  
bartek13
09.08.2008 12:50:29
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Krasnystaw

Posty: 4 #144293
Od: 2008-8-9
Witam wszystkich chciałbym do was dołączyc ale niewiem czy bede mógł byc na waszych wszystkich spotkaniach
ponieważ mieszkam koło Krasnegostawu i byłby problem z dojazdem.

Mam 13 lat mam SNAJPERKĘ MBO3 i BERTTE M92 moje gg to:11834627
  
sho0oker
15.09.2008 11:16:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #154878
Od: 2008-9-15
Witam, chcialbym dolaczyc do jakiejs grupy (klubu) asg. nie mialem doczynienia jeszcze z tym sportem. mam pistolet taki do zabawy kfc( nie wiem jaki model). mam zamiar w najblizszym czasie zakupic jakas bron lecz nei wiem jaka (mile widziana pomoc oczko) Gdzie i kiedy odbywaja się wasze spotkania? pozdrawaim.
  
cmMsA
16.10.2008 20:57:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #167099
Od: 2008-10-16
Witam. Widzę że forum to umarło śmiercią naturalną. Otóż każdy kto chce może dołączyć do drużyny asg SAS Lublin proszę pisać http://www.saslbn.pun.pl/forums.php . Kontakt GG 5858406. Proszę pisać na gg w pierwszej kolejności.
  
myrthan
02.01.2009 23:57:32
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #199720
Od: 2009-1-2
Siema tez bym chcial dolaczyc mam shotguna ale male doswiadczenie tylko 1 duza strzelanka z kumplami.
  
NeSS
24.03.2009 10:34:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #242836
Od: 2009-3-24
kiedy będą jakieś spotkania??
Chciałem zobaczyć jak to wygląda.
  
ziolo
24.04.2009 12:31:42
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #254639
Od: 2009-4-24
ja się pisze
  
oli
30.04.2009 22:25:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #257397
Od: 2009-4-30
SIEMA jak sa miejsca to i ja moge
Mam 18 lat i Kałacha Elektryka..Piszcie na GG:5295499
  
Briel
17.05.2009 10:26:03
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #263084
Od: 2009-5-16
Siema!!!mam 14 lat.Interesuję się tym sportem i chciałbym do was dołączyć.
Mam MP5A5 Cyma.GG:7244470.Czekam na kontakt.
  
Briel
31.05.2009 15:49:06
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #269488
Od: 2009-5-16


Ilość edycji wpisu: 1
Kurde. Rezygnuję. Te forum w ogóle działa??? Ile mam czekać???
  
Kamillo
02.06.2009 17:54:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #270659
Od: 2009-6-2
Witam.Mam 13 lat.Od pewnwgo czasu bardzo napaliłem się na ASG.Mam Taurusa pt 24/7 CO2 i planuje zakup elektryka .Chciałbym do was dołączyć!!!Bardzo proszę o kontakt!GG:13178950
  
jorgus
20.07.2009 13:20:47
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #293695
Od: 2009-7-20
witam mam 18 lat kupiłem sobie replikę i nie bardzo mam z kim grac chętnie bym sie dowas dołączył tylko ze nie mam Jeszce żadnych Googli dlatego jak by ktoś mógł podrzucić jakiś link z porządnym sprzętem byle nie za drogim

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REKRUTACJA » CHCESZ DOŁĄCZ DO NAS!!! WPISZ SIĘ TU!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny