| | |
| rudy | 24.03.2008 21:11:45 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #87320 Od: 2008-3-24
| Chce do wac dolaczyc bron bende mial dopiero w kwietniu wtedy najprawdopodobniej dopiero bende mial kase. |
| | |
| sebar13 | 30.03.2008 13:32:47 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #91358 Od: 2008-3-16
| REKRUTUJEMY OD 12 LAT (rocznikowo) BEZ WYJĄTKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| | |
| DJ_Mauro | 07.04.2008 09:04:14 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lublin
Posty: 6 #95918 Od: 2008-4-7
| Witam. Chciałbym do was dołączyć. W maju kończę 14 lat(czyli rocznikowo jestem ok). Jak na razie to posiadam D-90F wella. Całkiem fajna broń. Strzelam z niej z kulek 0.12g i jak nie ma na dworze wiatru to jest całkiem celna. _________________ http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Dj-Mauro
"Oczyść niewiernego. Spal heretyka. Zabij mutanta. Pij Nałęczowiankę." |
| | |
| tomek | 28.04.2008 12:46:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 13 #106870 Od: 2008-4-28
| Siema nazywam się Tomek i chciałbym do was dołączyć. Mam 13 lat. Spluwy jeszcze niemam. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej ulicy się znajdujecie i czy w Lublinie. |
| | |
| bidu | 30.04.2008 10:45:50 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #108321 Od: 2008-3-16
| w lublinie strzelamy sie koło pliszczyna najczęściej jak pada na osiedlu borek w turce |
| | |
| Ziperrr | 19.05.2008 16:08:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #116996 Od: 2008-5-19
| Siema!No to kiedy zbiórka . |
| | |
| bilon | 28.06.2008 13:57:57 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #135513 Od: 2008-6-28
| Też chcę do was dołączyć mam 13 lat (to chyba dobrze) Wyposarzenie: Broń główna - Sauer s92 Broń przyboczna - Planuję zakup gazowego Colt'a 1911 Mundur - BW flecktarn Dane: Podałem
|
| | |
| adi | 04.07.2008 23:20:31 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #137228 Od: 2008-7-4
| chcę do was dołaczyć kiedy jest te spotkanie i gdzie? |
| | |
| Martin056 | 22.07.2008 22:39:35 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #141386 Od: 2008-7-22
| Cześć wam. Chciałbym dołączyć do jakiejś organizacjii asg. Aby podjąć decyzję w sprawie wybrania waszej organizacjii chciałbym porozmawiać na GG, ustalić co i jak i ewentualnie zobaczyć jak wyglądają wasze spodkania. Miałem już doczynienia z airsoftem jednakże własnej broni nie posiadam. Jeżeli wasza organizacja mi się spodoba nawiążemy współpracę. Mieszkam w Lublinie. Moje GG: 1657019 Pozdrawiam użytkowników. Martin056 |
| | |
| bartek13 | 09.08.2008 12:50:29 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Krasnystaw
Posty: 4 #144293 Od: 2008-8-9
| Witam wszystkich chciałbym do was dołączyc ale niewiem czy bede mógł byc na waszych wszystkich spotkaniach ponieważ mieszkam koło Krasnegostawu i byłby problem z dojazdem.
Mam 13 lat mam SNAJPERKĘ MBO3 i BERTTE M92 moje gg to:11834627 |
| | |
| sho0oker | 15.09.2008 11:16:02 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #154878 Od: 2008-9-15
| Witam, chcialbym dolaczyc do jakiejs grupy (klubu) asg. nie mialem doczynienia jeszcze z tym sportem. mam pistolet taki do zabawy kfc( nie wiem jaki model). mam zamiar w najblizszym czasie zakupic jakas bron lecz nei wiem jaka (mile widziana pomoc ) Gdzie i kiedy odbywaja się wasze spotkania? pozdrawaim. |
| | |
| cmMsA | 16.10.2008 20:57:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #167099 Od: 2008-10-16
| Witam. Widzę że forum to umarło śmiercią naturalną. Otóż każdy kto chce może dołączyć do drużyny asg SAS Lublin proszę pisać http://www.saslbn.pun.pl/forums.php . Kontakt GG 5858406. Proszę pisać na gg w pierwszej kolejności. |
| | |
| myrthan | 02.01.2009 23:57:32 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #199720 Od: 2009-1-2
| Siema tez bym chcial dolaczyc mam shotguna ale male doswiadczenie tylko 1 duza strzelanka z kumplami. |
| | |
| NeSS | 24.03.2009 10:34:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #242836 Od: 2009-3-24
| kiedy będą jakieś spotkania?? Chciałem zobaczyć jak to wygląda. |
| | |
| ziolo | 24.04.2009 12:31:42 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #254639 Od: 2009-4-24
| ja się pisze |
| | |
| oli | 30.04.2009 22:25:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #257397 Od: 2009-4-30
| SIEMA jak sa miejsca to i ja moge Mam 18 lat i Kałacha Elektryka..Piszcie na GG:5295499 |
| | |
| Briel | 17.05.2009 10:26:03 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #263084 Od: 2009-5-16
| Siema!!!mam 14 lat.Interesuję się tym sportem i chciałbym do was dołączyć. Mam MP5A5 Cyma.GG:7244470.Czekam na kontakt. |
| | |
| Briel | 31.05.2009 15:49:06 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #269488 Od: 2009-5-16
Ilość edycji wpisu: 1 | Kurde. Rezygnuję. Te forum w ogóle działa??? Ile mam czekać??? |
| | |
| Kamillo | 02.06.2009 17:54:35 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #270659 Od: 2009-6-2
| Witam.Mam 13 lat.Od pewnwgo czasu bardzo napaliłem się na ASG.Mam Taurusa pt 24/7 CO2 i planuje zakup elektryka .Chciałbym do was dołączyć!!!Bardzo proszę o kontakt!GG:13178950 |
| | |
| jorgus | 20.07.2009 13:20:47 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #293695 Od: 2009-7-20
| witam mam 18 lat kupiłem sobie replikę i nie bardzo mam z kim grac chętnie bym sie dowas dołączył tylko ze nie mam Jeszce żadnych Googli dlatego jak by ktoś mógł podrzucić jakiś link z porządnym sprzętem byle nie za drogim |