Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Witam wszystkich chciałbym do was dołączyc ale niewiem czy bede mógł byc na waszych wszystkich spotkaniach
ponieważ mieszkam koło Krasnegostawu i byłby problem z dojazdem.

Mam 13 lat mam SNAJPERKĘ MBO3 i BERTTE M92 moje gg to:11834627


  PRZEJDŹ NA FORUM