| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Witam wszystkich chciałbym do was dołączyc ale niewiem czy bede mógł byc na waszych wszystkich spotkaniach ponieważ mieszkam koło Krasnegostawu i byłby problem z dojazdem. Mam 13 lat mam SNAJPERKĘ MBO3 i BERTTE M92 moje gg to:11834627 |