Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Siema nazywam się Tomek i chciałbym do was dołączyć. Mam 13 lat. Spluwy jeszcze niemam. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej ulicy się znajdujecie i czy w Lublinie.


  PRZEJDŹ NA FORUM