| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Siema nazywam się Tomek i chciałbym do was dołączyć. Mam 13 lat. Spluwy jeszcze niemam. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej ulicy się znajdujecie i czy w Lublinie. |