| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| witam mam 18 lat kupiłem sobie replikę i nie bardzo mam z kim grac chętnie bym sie dowas dołączył tylko ze nie mam Jeszce żadnych Googli dlatego jak by ktoś mógł podrzucić jakiś link z porządnym sprzętem byle nie za drogim |