Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Witam. Widzę że forum to umarło śmiercią naturalną. Otóż każdy kto chce może dołączyć do drużyny asg SAS Lublin proszę pisać http://www.saslbn.pun.pl/forums.php . Kontakt GG 5858406. Proszę pisać na gg w pierwszej kolejności.


  PRZEJDŹ NA FORUM