| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Witam. Widzę że forum to umarło śmiercią naturalną. Otóż każdy kto chce może dołączyć do drużyny asg SAS Lublin proszę pisać http://www.saslbn.pun.pl/forums.php . Kontakt GG 5858406. Proszę pisać na gg w pierwszej kolejności. |