Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Witam.Mam 13 lat.Od pewnwgo czasu bardzo napaliłem się na ASG.Mam Taurusa pt 24/7 CO2 i planuje zakup elektryka .Chciałbym do was dołączyć!!!Bardzo proszę o kontakt!GG:13178950


  PRZEJDŹ NA FORUM