Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Cześć wam. Chciałbym dołączyć do jakiejś organizacjii asg. Aby podjąć decyzję w sprawie wybrania waszej organizacjii chciałbym porozmawiać na GG, ustalić co i jak i ewentualnie zobaczyć jak wyglądają wasze spodkania. Miałem już doczynienia z airsoftem jednakże własnej broni nie posiadam. Jeżeli wasza organizacja mi się spodoba nawiążemy współpracę. Mieszkam w Lublinie. Moje GG: 1657019 Pozdrawiam użytkowników.
Martin056


  PRZEJDŹ NA FORUM