Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Witam, chcialbym dolaczyc do jakiejs grupy (klubu) asg. nie mialem doczynienia jeszcze z tym sportem. mam pistolet taki do zabawy kfc( nie wiem jaki model). mam zamiar w najblizszym czasie zakupic jakas bron lecz nei wiem jaka (mile widziana pomoc oczko) Gdzie i kiedy odbywaja się wasze spotkania? pozdrawaim.


  PRZEJDŹ NA FORUM