| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Witam, chcialbym dolaczyc do jakiejs grupy (klubu) asg. nie mialem doczynienia jeszcze z tym sportem. mam pistolet taki do zabawy kfc( nie wiem jaki model). mam zamiar w najblizszym czasie zakupic jakas bron lecz nei wiem jaka (mile widziana pomoc |