| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Witam. Chciałbym do was dołączyć. W maju kończę 14 lat(czyli rocznikowo jestem ok). Jak na razie to posiadam D-90F wella. Całkiem fajna broń. Strzelam z niej z kulek 0.12g i jak nie ma na dworze wiatru to jest całkiem celna. |