Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu!
REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!!
Też chcę do was dołączyć mam 13 lat (to chyba dobrze)
Wyposarzenie:
Broń główna - Sauer s92
Broń przyboczna - Planuję zakup gazowego Colt'a 1911
Mundur - BW flecktarn
Dane:
Podałem wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM