| Chcesz dołącz do nas!!! Wpisz się tu! REKRUTACJA OD 12 LAT(ROCZNIKOWO) BEZ WYJĄTKU!!!!! |
| Też chcę do was dołączyć mam 13 lat (to chyba dobrze) Wyposarzenie: Broń główna - Sauer s92 Broń przyboczna - Planuję zakup gazowego Colt'a 1911 Mundur - BW flecktarn Dane: Podałem |