FORUM NIECZYNNE

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DATA WYMIANY/ZAKUPU SPRZĘTU » ZAKUP

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

ZAKUP

  
sebar13
16.03.2008 16:28:37
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #80276
Od: 2008-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
Pierwszy zakup organizujemy po świętach niech każdy napisze co chce kupić na dwóch stronach : www.taniemilitaria.pl i www.airsoftguns.pl ( koszt sprzetu + 15zł za wysyłke)
Zgłoszenia przyjmowane do 23.03.08
pan zielony Przychodzi na adres naszego kochanego BIDY pan zielony
Ostateczne zamówienie edzie podane przed 24.00 22.03.08 ( zamówienie zostanie złożone dopiero wtedy, kiedy wpłacicia kase bidzie)
  
sebar13
16.03.2008 17:36:33
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #80314
Od: 2008-3-16
zamuwienie numer 1:
2x SHOTGUN SILVER(dla bidy, klimka) 1x Replika M41 G36(kuby c.) 1x MP5K A7H (norbert) 1x Beretta M92F FULL METAL(sebastian) 1xM40A1 [M58 KART](sebastian)

koszt:
Bida: 40zl.
Klimek:40zł.
Kuba c.:65zł.
Norbert:65zł.
Sebastian:300zł.
razem: 510zł.
A to wszystko na www. airsoftguns.pl
pozdrawiam Sebastian
  
bidu
16.03.2008 17:40:59
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #80317
Od: 2008-3-16


Ilość edycji wpisu: 2
nie wszystko z asg jeszcze:
2x pary okularek 1x jeszcze ładownica
taniemilitaria.pl taki dziwny
  
bidu
16.03.2008 23:42:55
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #80820
Od: 2008-3-16
od wszystkich co zamawiali na airsoftguns.pl 16.70 + za sprzęt... za to co na tanichmilitariach.pl każdy po 23zł + za sprzęt
  
bidu
17.03.2008 20:30:03
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #82280
Od: 2008-3-16
15zł takie jak ja mam (zawaliste Sebek potwierdzi) i 23zł za przesyłke (chyba że wolisz pocztą ale będzie dłużej szło)
  
bidu
17.03.2008 21:28:43
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #82342
Od: 2008-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
no to dokładnie tak sie wyceniam:
Klimek-39,60zł
Kuba C.-70,70zł
Norbert(pytajnik)-69,60
Sebek-63,60zł+(za snajpere) 255zł razem=318,60 zł
Kuba J.- (tm.pl*)37,99zł
Kamil W.-(tm.pl)38zł
Ktoś kto okularki jeszcze zamawiał (nie Ty Grzesiek [chyba])-(tm.pl) 38zł
Ja (bida)-(asg.pl**)39,60zł+paski (tm.pl) 133,59 razem-173,19zł
razem (wszystkie zamówienia)- 785,83zł wesoły
*(tm.pl)-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


**(asg.pl)-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
schogun
19.03.2008 16:30:59
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 27 #84194
Od: 2008-3-16
jak na air sofcie to od 20 do 26 MArca sę zawaliste promocje
  
bidu
19.03.2008 18:34:13
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #84345
Od: 2008-3-16
to 20 zamawiamy na asg a na tm zależy od tego kiedy kase dostane
  
bidu
19.03.2008 18:46:23
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #84352
Od: 2008-3-16
zresztą kto zamawia na asg też ma dać kase bo ja nie mam forsy żeby za wszystkich zakładać :/
  
sebar13
19.03.2008 18:46:28
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #84353
Od: 2008-3-16
bida narazie zamówisz mi: 2x BERETTA P.355E - BESTSELLER 1x SHOTGUN SILVER - MOC 1Joul - Super silny - BESTSELLER i jak będzie można to też M40A1 [M58 KART]. a i ostateczne zamówienie wywiesze o 24.00 22.03 2008r.
  
sebar13
19.03.2008 18:54:34
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #84359
Od: 2008-3-16
acha i od tera to co na piszenie zamawiamy i musicie kase na po świętach dać
  
sebar13
19.03.2008 19:07:59
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #84368
Od: 2008-3-16
1x BERETTA P.355E - BESTSELLER 1x SHOTGUN SILVER kosz- 30zł. ( tak ma wyglądać każde zamówienie)
  
bidu
20.03.2008 10:24:39
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #84994
Od: 2008-3-16
tylko ja nie mam kasy żeby zamówić i za wszystkich założyć wesoły
  
schogun
22.03.2008 10:29:24
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 27 #86235
Od: 2008-3-16
ej dla Łukasz AMzurka 1 raz schotgun silwer ale tylko w czasie promocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czyli do czwortku po świętach ,ale tylko podczas promocji !!!!!!! za 9:90

słuchajcie kazdy chce replike a nikt nie dał kasy co to mikołajj????bardzo szczęśliwy

macie dac kase do środy maxxx!!!!!!!!!! kasa do biidy(chyba)
  
schogun
22.03.2008 10:33:52
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 27 #86236
Od: 2008-3-16
W S Z Y S C Y


K A S A



D O



W T O R K UUU



M A X !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
  
bidu
22.03.2008 18:55:30
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #86420
Od: 2008-3-16
kasa do mnie i mozemy si spotkac we wtorek kolo zamku??
  
schogun
23.03.2008 14:46:42
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 27 #86738
Od: 2008-3-16
ok bida godzine jeszcze ustalimy na forum kazdy kto składał zamówinia niech będzie z kasą bo to będzię ostateczny termin
  
sebar13
23.03.2008 16:35:59
Grupa: Administrator 

Posty: 24 #86766
Od: 2008-3-16
KUBA TO JEST TA BROŃ: http://allegro.pl/item332106519_uwaga_snajperka_m58_kart_uwaga_.html
ZALICUTUJ JĄ. KASA cI DAM .
  
schogun
24.03.2008 10:11:19
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 27 #87039
Od: 2008-3-16
niekumam was nie wlicie powoli przechodzic na profeske czyli elektryki??(realizm) jestesmy maniakami do granic to moze zainwestujmy?? przenajmniej poboczne to juz powinny byc elektryki(seba)np.glock18 (chyba) jase taki zawaliście szybkostrzelny ze akiego jeszcze niewiedziałem ciły poj. pomyślcie nad tym macie jakis dziwny strach przed elektrykami
  
bidu
25.03.2008 08:06:24
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 57 #87418
Od: 2008-3-16
ja nic nie usuwałem
ja na boczną spreżynowego glocka 26 zamawiam... z wydłużaną lufą i 2 magazynkami

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DATA WYMIANY/ZAKUPU SPRZĘTU » ZAKUP

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny