| | |
| sebar13 | 16.03.2008 16:28:37 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #80276 Od: 2008-3-16
Ilość edycji wpisu: 1 | Pierwszy zakup organizujemy po świętach niech każdy napisze co chce kupić na dwóch stronach : www.taniemilitaria.pl i www.airsoftguns.pl ( koszt sprzetu + 15zł za wysyłke) Zgłoszenia przyjmowane do 23.03.08 Przychodzi na adres naszego kochanego BIDY  Ostateczne zamówienie edzie podane przed 24.00 22.03.08 ( zamówienie zostanie złożone dopiero wtedy, kiedy wpłacicia kase bidzie) |
| | |
| sebar13 | 16.03.2008 17:36:33 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #80314 Od: 2008-3-16
| zamuwienie numer 1: 2x SHOTGUN SILVER(dla bidy, klimka) 1x Replika M41 G36(kuby c.) 1x MP5K A7H (norbert) 1x Beretta M92F FULL METAL(sebastian) 1xM40A1 [M58 KART](sebastian)
koszt: Bida: 40zl. Klimek:40zł. Kuba c.:65zł. Norbert:65zł. Sebastian:300zł. razem: 510zł. A to wszystko na www. airsoftguns.pl pozdrawiam Sebastian |
| | |
| bidu | 16.03.2008 17:40:59 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #80317 Od: 2008-3-16
Ilość edycji wpisu: 2 | nie wszystko z asg jeszcze: 2x pary okularek 1x jeszcze ładownica taniemilitaria.pl  |
| | |
| bidu | 16.03.2008 23:42:55 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #80820 Od: 2008-3-16
| od wszystkich co zamawiali na airsoftguns.pl 16.70 + za sprzęt... za to co na tanichmilitariach.pl każdy po 23zł + za sprzęt |
| | |
| bidu | 17.03.2008 20:30:03 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #82280 Od: 2008-3-16
| 15zł takie jak ja mam (zawaliste Sebek potwierdzi) i 23zł za przesyłke (chyba że wolisz pocztą ale będzie dłużej szło) |
| | |
| bidu | 17.03.2008 21:28:43 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #82342 Od: 2008-3-16
Ilość edycji wpisu: 1 | no to dokładnie tak sie wyceniam: Klimek-39,60zł Kuba C.-70,70zł Norbert( )-69,60 Sebek-63,60zł+(za snajpere) 255zł razem=318,60 zł Kuba J.- (tm.pl*)37,99zł Kamil W.-(tm.pl)38zł Ktoś kto okularki jeszcze zamawiał (nie Ty Grzesiek [chyba])-(tm.pl) 38zł Ja (bida)-(asg.pl**)39,60zł+paski (tm.pl) 133,59 razem-173,19zł razem (wszystkie zamówienia)- 785,83zł  *(tm.pl)-
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
**(asg.pl)-
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
|
| | |
| schogun | 19.03.2008 16:30:59 |

Grupa: Administrator 
Posty: 27 #84194 Od: 2008-3-16
| jak na air sofcie to od 20 do 26 MArca sę zawaliste promocje |
| | |
| bidu | 19.03.2008 18:34:13 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #84345 Od: 2008-3-16
| to 20 zamawiamy na asg a na tm zależy od tego kiedy kase dostane |
| | |
| bidu | 19.03.2008 18:46:23 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #84352 Od: 2008-3-16
| zresztą kto zamawia na asg też ma dać kase bo ja nie mam forsy żeby za wszystkich zakładać :/ |
| | |
| sebar13 | 19.03.2008 18:46:28 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #84353 Od: 2008-3-16
| bida narazie zamówisz mi: 2x BERETTA P.355E - BESTSELLER 1x SHOTGUN SILVER - MOC 1Joul - Super silny - BESTSELLER i jak będzie można to też M40A1 [M58 KART]. a i ostateczne zamówienie wywiesze o 24.00 22.03 2008r. |
| | |
| sebar13 | 19.03.2008 18:54:34 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #84359 Od: 2008-3-16
| acha i od tera to co na piszenie zamawiamy i musicie kase na po świętach dać |
| | |
| sebar13 | 19.03.2008 19:07:59 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #84368 Od: 2008-3-16
| 1x BERETTA P.355E - BESTSELLER 1x SHOTGUN SILVER kosz- 30zł. ( tak ma wyglądać każde zamówienie) |
| | |
| bidu | 20.03.2008 10:24:39 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #84994 Od: 2008-3-16
| tylko ja nie mam kasy żeby zamówić i za wszystkich założyć  |
| | |
| schogun | 22.03.2008 10:29:24 |

Grupa: Administrator 
Posty: 27 #86235 Od: 2008-3-16
| ej dla Łukasz AMzurka 1 raz schotgun silwer ale tylko w czasie promocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli do czwortku po świętach ,ale tylko podczas promocji !!!!!!! za 9:90
słuchajcie kazdy chce replike a nikt nie dał kasy co to mikołajj????
macie dac kase do środy maxxx!!!!!!!!!! kasa do biidy(chyba) |
| | |
| schogun | 22.03.2008 10:33:52 |

Grupa: Administrator 
Posty: 27 #86236 Od: 2008-3-16
| W S Z Y S C Y
K A S A
D O
W T O R K UUU
M A X !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!            |
| | |
| bidu | 22.03.2008 18:55:30 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #86420 Od: 2008-3-16
| kasa do mnie i mozemy si spotkac we wtorek kolo zamku?? |
| | |
| schogun | 23.03.2008 14:46:42 |

Grupa: Administrator 
Posty: 27 #86738 Od: 2008-3-16
| ok bida godzine jeszcze ustalimy na forum kazdy kto składał zamówinia niech będzie z kasą bo to będzię ostateczny termin
|
| | |
| sebar13 | 23.03.2008 16:35:59 |
Grupa: Administrator 
Posty: 24 #86766 Od: 2008-3-16
| KUBA TO JEST TA BROŃ: http://allegro.pl/item332106519_uwaga_snajperka_m58_kart_uwaga_.html ZALICUTUJ JĄ. KASA cI DAM . |
| | |
| schogun | 24.03.2008 10:11:19 |

Grupa: Administrator 
Posty: 27 #87039 Od: 2008-3-16
| niekumam was nie wlicie powoli przechodzic na profeske czyli elektryki??(realizm) jestesmy maniakami do granic to moze zainwestujmy?? przenajmniej poboczne to juz powinny byc elektryki(seba)np.glock18 (chyba) jase taki zawaliście szybkostrzelny ze akiego jeszcze niewiedziałem ciły poj. pomyślcie nad tym macie jakis dziwny strach przed elektrykami |
| | |
| bidu | 25.03.2008 08:06:24 |

Grupa: Administrator 
Posty: 57 #87418 Od: 2008-3-16
| ja nic nie usuwałem ja na boczną spreżynowego glocka 26 zamawiam... z wydłużaną lufą i 2 magazynkami |