ZAKUP
no to dokładnie tak sie wyceniam:
Klimek-39,60zł
Kuba C.-70,70zł
Norbert(pytajnik)-69,60
Sebek-63,60zł+(za snajpere) 255zł razem=318,60 zł
Kuba J.- (tm.pl*)37,99zł
Kamil W.-(tm.pl)38zł
Ktoś kto okularki jeszcze zamawiał (nie Ty Grzesiek [chyba])-(tm.pl) 38zł
Ja (bida)-(asg.pl**)39,60zł+paski (tm.pl) 133,59 razem-173,19zł
razem (wszystkie zamówienia)- 785,83zł wesoły
*(tm.pl)- taniemilitaria.pl
**(asg.pl)- www.airsoftgun.pl


  PRZEJDŹ NA FORUM