| ZAKUP |
| no to dokładnie tak sie wyceniam: Klimek-39,60zł Kuba C.-70,70zł Norbert( Sebek-63,60zł+(za snajpere) 255zł razem=318,60 zł Kuba J.- (tm.pl*)37,99zł Kamil W.-(tm.pl)38zł Ktoś kto okularki jeszcze zamawiał (nie Ty Grzesiek [chyba])-(tm.pl) 38zł Ja (bida)-(asg.pl**)39,60zł+paski (tm.pl) 133,59 razem-173,19zł razem (wszystkie zamówienia)- 785,83zł *(tm.pl)- taniemilitaria.pl **(asg.pl)- www.airsoftgun.pl |