ZAKUP
niekumam was nie wlicie powoli przechodzic na profeske czyli elektryki??(realizm) jestesmy maniakami do granic to moze zainwestujmy?? przenajmniej poboczne to juz powinny byc elektryki(seba)np.glock18 (chyba) jase taki zawaliście szybkostrzelny ze akiego jeszcze niewiedziałem ciły poj. pomyślcie nad tym macie jakis dziwny strach przed elektrykami


  PRZEJDŹ NA FORUM