ZAKUP
Pierwszy zakup organizujemy po świętach niech każdy napisze co chce kupić na dwóch stronach : www.taniemilitaria.pl i www.airsoftguns.pl ( koszt sprzetu + 15zł za wysyłke)
Zgłoszenia przyjmowane do 23.03.08
pan zielony Przychodzi na adres naszego kochanego BIDY pan zielony
Ostateczne zamówienie edzie podane przed 24.00 22.03.08 ( zamówienie zostanie złożone dopiero wtedy, kiedy wpłacicia kase bidzie)


  PRZEJDŹ NA FORUM